Hakkımızda

Nurten Ambalaj 20 yılı aşkın tecrübesiyle çağdaş, modern ve hijyenik paketlemenin bilinci ve Müşteri odaklı hizmet anlayışı ile müşterilerinin ürünlerine değer katan ambalajlama sistemi sunmaktadır. Kurulduğu günden bu güne hiç durmadan yatırımlarına ve teknoloji alt yapısını güçlendirmeye devam eden Nurten Ambalaj, ilerleyen yıllarda gelişen paketleme teknolojisini yakından takip ederek makine parkurunu artırmıştır. Şirketimizin önem verdiği hususlarından biri de üretimini yaptığı bütün ürünlerde servis hizmetini de büyük bir titizlikle yerine getirmektedir. Olabilecek aksamalarda müşteri mağduriyetini en aza indirmeyi planlayan şirketimiz, hızlı servisi ve profesyonel ekibiyle bu alanda da farklılığını ispatlamıştı Nurten Ambalaj gerçekleştirdiği bütün projelerde müşteri memnuniyetini görmenin hazzını yaşamaktadır.


MİSYONUMUZ

Ürünlerimiz, çözümlerimiz, satış sonrası hizmetlerimizle sağladığımız güvenilirlik ve yüksek iş ahlakımız ile müşterilerimizin ilk tercihi olarak, çalışanlarımız, ülkemiz ve müşterilerimiz için değer yaratan bir şirket olmak.


VİZYONUMUZ

Vizyonumuz, en iyilerin çalışmak istediği ilham veren bir marka ve şirket olarak, müşterilerimize büyük fayda sağlayan ürün, sistem, hizmet ve çözümlerin üretilmesini sağlamaktır. Yenilikçilik temel ilkelerimizden birisi ve en önemlisidir. Pazar lideri olmanın getirdiği sorumluluk, bizlere daha iyiyi, daha güçlüyü ve daha yenilikçi olmayı