Siyah Kilitli Doypak Poşet  (20x30) Siyah Kilitli Doypak

Siyah Kilitli Poşet Ambalaj | Siyah Doypack Oturan Kilitli Poşet


  1. Ambalaj içi kaplaması gıda ürünlerine uygun olarak üretilmiştir.

  2. Açılır kapanır tekrar tekrar rahat kullanım imkanı sağlayan kilitli poşet.

  3. İçine konulacak ürün hacmine göre ortalama 1000 gr Ortalama 1 KG Alüminyum Siyah Doypack Poşet

  4. Raflarda ve Vitrinlerde kendini en çok gösteren, ürüne özellik katan oturan poşet


Ambalaj ölçüleri En: 20 cm x Boy 30 cm    20x30 Siyah Alüminyum Doypak Kilitli Poşet 

Kahve, baharat, Evcil hayvan yemleri, bitki çayları, şekerleme, atıştırmalıklar ve daha pek çok alanlarda kullanılabilir. Işık görmesini istemediğiniz, ışıkta bozulan ürünler için özel olarak üretilmiş toplamda 2 katmandan oluşan Siyah Doypack Ambalajı hemen şimdi sipariş verebilirsiniz.  

Kuru kahve ambalajı , Kuru kahve poşeti olarak bilinen bu ürün aynı zamanda petshoplar tarafından da kuru mama poşeti , kuru mama ambalajı olarak da kullanılmaktadır. Diğer petshop ve yem satan firmalarda bu ürünü yem poşeti, yem ambalajı olarak da kullanabilmektedir. Profesyonel ambalajlara örnek gösterilen Alüminyum Siyah Doypak Ambalajlarında sızdırmaz kendinden kilit mevcuttur. Ambalaj tepesinde zipper zipped kilit sistemi mevcuttur. Ekstra satışını yapmakta olduğumuz poşet yapıştırma makinasını kullanarak mevcut kilit sisteminin üzerinden yapacağınız sıcak baskı ile %100 sızdırmazlık elde edebilirsiniz.

Baskılı Siyah Alümnyum Doypak Ambalaj için İletişime Geçin


Ambalaj Stok giderlerini düşürmek için Dünya genelinde kullanılmakta olan Alüminyum Doypak Ambalaj için minumum 100 Adet sipariş verebileceğiniz gibi minumum 1000 adet için de baskılı siyah doypak poşet siparişide verebilirsiniz. Baskılı Siyah Doypak Oturan Ambalaj lar hakkında detaylı bilgiyi bizi arayarak bilgi edinebilirsiniz.

Gıdaya Uygun Siyah Metalik Alüminyum Doypak


Yöresel ürün paketi, Organik ürün gıda ambalajı, Kurutulmuş Gıda poşeti , Şekerleme poşeti, Bakliyat ambalajı, Kuruyemiş poşeti, Organik Ürünler Ambalajı olarak kullanılmaktadır. Doypak Ambalajın dışı alüminyum , iç kısmı gıdaya uygun polietilen malzeme ile lamine edilmiştir. Vitrin ve tezgahda dikkatleri üzerine çeken yeni tren ambalajdır. Oturan Taban Alüminyum Siyah  Doypak Torba çeşitleri için web sitemizden kolaylıkla sipariş verebilirsiniz. Türkiye'nin Online Doypak Ambalaj Satış Noktası.

Fiyat : 1000 Adet fiyatını göstermektedir. 

Not 1: Poşet boyutları 0,5 ile 1cm arası küçüklük veya büyüklük yönünden değişkenlik gösterebilir.
Not 2: Poşetin renklerinde ton farkı olabilir.

j ، که در زمره تولید کنندگان بسته بندی قهوه است ، کیسه های قهوه خوری و کیسه های قهوه قفل شده را می فروشد. ما به عنوان یک شرکت ، بسته بندی چای دوست داشتنی برای قهوه و سایر محصولات غذایی را تولید می کنیم. ما کیسه های خود قفل پایه نشسته را می فروشیم. ما doipack را در 6 وزن مختلف به عنوان سهام صادر می کنیم. کیف های 1 کیلوگرم ، نیمی از وزن ، ربع وزن ، 100 گرم و 50 گرم کیسه ziplock doipack داریم. انواع دیگر بسته بندی های doipack شامل بسته های رنگی فلزی ، بسته های پوستی قفل شده با پنجره های کرافت است.

Nurten Ambalaj, qui fait partie des fabricants d'emballages de café, vend des sacs à café à soufflet et des sacs à café verrouillés. En tant qu'entreprise, nous produisons des emballages doypack alimentaires pour le café et d'autres produits alimentaires. Nous vendons des sacs autobloquants à assise. Nous exportons le doypack en 6 poids différents en stock. Nous avons des sacs ziplock doypack de 1kg, demi-poids, quart de poids, 100gr et 50gr. D'autres types d'emballages doypack comprennent des emballages doypack verrouillés de couleur or métallique avec des fenêtres en kraft.

Nurten Ambalaj, som är bland tillverkarna av kaffeförpackningar, säljer bälgen kaffepåsar och låsta kaffepåsar. Som företag producerar vi livsmedelsvänliga doypack-förpackningar för kaffe och andra livsmedelsprodukter. Vi säljer självlåsande väskor av sittande bas. Vi exporterar doypack i 6 olika vikter som lager. Vi har 1 kg, halvvikt, kvartvikt, 100gr och 50gr doypack-ziplockväskor. Andra doypack-förpackningstyper inkluderar metallguldfärgade, låsta doypack-paket med kraftfönster.

Nurten Ambalaj, som er blant produsentene av kaffeemballasje, selger belg kaffeposer og låste kaffeposer. Som selskap produserer vi matvennlig pakkepakning for kaffe og andre matprodukter. Vi selger sitteunderlag selvlåsende vesker. Vi eksporterer doypack i 6 forskjellige vekter som lager. Vi har 1 kg, halvvekt, kvart vekt, 100gr og 50gr doypack-zip-poser. Andre doypack-emballasjetyper inkluderer metallfarget, låst pakke med doypack med kraftvinduer.

Yorum Yap

Not: HTML'e dönüştürülmez!
    Kötü           İyi

Siparişleriniz, ilgili tarihi takiben 1-3 iş gün arasında kargoya teslim edilir. Siparişiniz kargoya verildikten sonra Kargo aracılığıyla 1-2 iş günü içerisinde adresinize teslim edilir.

Uzak bölge olarak bilinen mobil bölgelerde teslimatların biraz daha uzun sürebileceğini dikkate almanızı rica ederiz. Resmi tatillerde ve haftasonu kargoların çalışmadığı için teslimatınız ilk dağıtım gününde yapılacaktır.

Siparişiniz kargoya verildiğinde size bilgilendirmek için otomatik e-posta gönderilmektedir. E-posta içerisindeki takip linkini tıklayarak kargonuzu takip edebilirsiniz.

Üye girişi yaparak siparişlerim sekmesinde sipariş ve kargo takip adreslerini görebilirsiniz

Siyah Alüminyum Doypack Kilitli Poşet 20x30 CM

  • 1,45 ₺

Mevcut Seçenekler:

Etiketler: kilitli poşet, kuru kahve poşeti, kahve ambalajı, valfli kahve paketi, valfli poşet, doypack, ambalaj, çerez poşeti, kuruyemiş poşeti, aluminyum poşet, siyah poşet