Doypack Ambalaj Satış Noktası

30/08/2019 0 Comment(s)

Alttan körüklü üstten kendinden sızdırmaz kilitli olarak bilenen doymak ambalaj satışı yapmakta olan NUrten Ambalaj, büyük küçük tüm firmaların doypack ambalaj ihtiyaçlarına stoklu ürünleriyle online olarak cevap verebilmektedir.

Toptan ve Parakende Doypack Ambalaj Satış Noktası

Satışında bulunduğumuz tüm doypack poşetlerin iç kısmı gıdaya uygun olarak lamine edilmiş kendinden zipper kilitli ambalajlarladır. Şimdilik stoklu olarak satışı yapılan 6 farklı modelin 6 farklı ebatı aynı gün kargo şeklinde satışı mevcuttur. Ucuz doypack poşet, baskılı doypack poşet , toptan doypak poşet , toptan oturan taban doypak ambalaj aramalarında karşınıza çıkan Online Poşet bir Nurten Ambalaj markasıdır. Firmaların stok maliyetlerini düşürmek amaccıyla minumum 100 adet şeklinde satış yapmakta olan Nurten Ambalaj müşterilerine haftanın 7 günü hizmet vermektedir.Baskılı doypack ambalaj konusunda da hizmet veren işletmemiz şimdilik minimum 1000 adet şeklinde baskılı doypack poşet siparişi almaktadır. Logolu doypak poşet, markalı poşet baskı Doypack ambalaj ürün çeşitleri arasında 4 katmanlı olan alüminyum kraft doypack poşet, 3 katmanlı olan pencereli kraft doypack poşet, yine 3 katmanlı olan alüminyum siyah alüminyum ve gold alümünyum doypack ambalaj çeşitlerinin yanı sıra, arkası metalize önü şeffaf doypak poşet ve tamamen şeffaf kalın malzemeden üretilmiş doypak poşet imalatı toptan ve parakende satışını yapmaktadır.

Müşteri memnuniyeti esaslı olarak çalışmakta olan Nurten Ambalaj, siparişi gelen ambalajları en iyi şekilde kargo için paketleyerek size en iyi fiyatlarla sunmaktadır. Firmamız doypack ambalajın yanı sıra kahve üreticileri tüketicileri ve kuru kahve markaları için özel kalın malzemeden üretilmiş yan körüklü kahve ambalaj satışı da yapmaktadır. Espresso ambalajı olarak bilinen valfli poşet çeşitlerini web sitemizden görebilirsiniz. Farklı renk ve ebatlarda 100-1000 gr arası Satış öncesi ve satış sonrası müşteri memnuniyeti bizim öncelikli hedefimizdir.