Toptan Doypack Ambalaj

11/01/2019 0 Comment(s)

Dünya genelinde ürün ambalajı olarak en çok kullanılan doypack ambalaj satışı yapan Onlineposet.com Türkiye 'de tek stoklu ve küçük adetli doypack poşet imalatçısıdır. Doypack imalatçı olarak parakende satış yapan OnlinePoset.com baskılı doypack hizmetinde de en hızlı gönderimi sağlamaktadır. Satışını yapmakta olduğumuz tüm doypack ambalaj ve kahve poşetleri için baskı çözümleri sunmaktayız. 

Yerli üretim parkurunda yer alan Doypack poşet tüm çeşitlerini web sitemizde görebileceğiniz gibi online olarak toptan veya parakende olarak doypack kilitli poşet satın alabilirsiniz. Günümüzde gıda ambalajı kullanımının yanı sıra bir çok alanda tercih edilen doypack poşetler özellikle oturan taban özelliğinden dolayı müşterilerin en çok satın aldığı ambalajdır. Doypack fiyatları adet ve ebata göre değişmekle birlikte her talebe onlineposet olarak cevap verebilmekteyiz.

İmalatçı olarak Doypack Kilitli poşet satışı yapan firmamızın Merkez Depo İstanbul dadır. Genel olarak aynı gün veya bir sonraki gün sipariş verilen ürünler kargoya verilir. Baskılı Doypack da hızlı çözüm sunan Onlinepoşet kimi zaman 3 gün içerisinde de baskılı ürünlerinizi kargoya verebilmektedir.  Şeffaf Metalize Doypack ürünlerinde ki fiyat avantajlarını web sitemizde görebilirsiniz. Metalize Doypack poşet çeşitleri önden şeffaf arkadan metalize görünüme sahiptir.

Kullanılan malzemeler arasında kraft, alüminyum ve gıdaya uygun pe yer almaktadır. Pencereli Kraft doypack poşetleri günümüzde kurutulmuş gıda sektörü kullanırken, alüminyum doypack çeşitlerini ise kuru mama veya kahve üreticileride kullanmaktadır. Ürün kampanya ambalajı olarakta tercih edilen doypack poşet birden fazla ürünü birleştirerek kampanya yada indirimli ambalaj niteliğide taşıyabilmektedir.

Web sitemizde 6 farklı ebat da yer alan doypack ambalaj çeşitleri ürün grubuna göre minumum 100 adet şeklinde satılmaktadır. Doypack imalatçısı olarak Türkiye de izmir adana ankara antalya aydın trabzon gibi belli başlı şehirlere en çok gönderimi yapmaktayız. Toptan doypack poşet satışını aynı şekilde gazianteptoptan ambalaj satışı , toptan mardin doypack , kilitli torba toptan şanlıurfa , oturan poşet toptan konya , ordu kilitli poşet satışı v.b şehirlerede gönderim yapmaktayız.