Gizlilik Politikamız

GİZLİLİK POLİTİKASI ve İLETİŞİM İZNİ

“ONLINEPOSET.COM”, üyelerine daha iyi hizmet verebilmek amacıyla ve yasal yükümlülüğü çerçevesinde, bazı kişisel bilgilerinizi (ad, soyad, doğum tarihi, cep telefonu numarası, e-posta, cinsiyet ve benzeri) sizlerden talep etmektedir. Bu bilgiler ONLINEPOSET.COM üyelik faydalarından yararlanabilmeniz adına, Gizlilik Politikası ile belirlenen amaçlar ve kapsam dışında kullanılmamak kaydı ile güvenli olarak saklanacaktır.

İşbu ONLINEPOSET.COM Kullanım Koşulları’nı kabul etmekle, bizimle paylaşmış olduğunuz kişisel bilgilerinizin; tarafınıza çeşitli avantajların sağlanıp sunulabilmesi ve size özel reklam, satış, pazarlama, anket ve benzer amaçlı her türlü elektronik iletişim yapılması ve diğer iletişim mesajlarının gönderilmesi amacıyla; toplanmasına, saklanmasına, işlenmesine, kullanılmasına izin vermiş bulunmaktasınız. Bu kişisel bilgilerinizin, aynı amaçlara yönelik olarak; Nurten Ambalaj ve tüm iştirakleri, ayrıca alışveriş yapacağınız program ortağımız olan üye işyerleri ile de paylaşılmasına izin vermiş bulunmaktasınız. Ayrıca alışveriş bilgileriniz, üye olduktan sonra alışveriş yapacağınız program ortağımız olan üye işyerleri tarafından da, Nurten ambalaj ile paylaşılacaktır. Bunun yanında, bu bilgiler sadece size sağlanacak hizmetlerin kusursuz sunulabilmesi, olası gönderilerinizin sağlıklı şekilde teslim edilmesi, telefon, sms ve/veya e-posta yoluyla bildirimlerimizin zamanında ulaştırılabilmesi amacıyla, sözleşme ilişkisi içinde olduğumuz, veri güvenliği konusundaki hassasiyetimizi paylaşan, ilgili Mevzuat hükümlerine riayet eden 3. kişilerle, yalnızca ihtiyaç durumunda ve gerekli ölçüde paylaşılacaktır. Ayrıca 6563 Sayılı Kanun uyarınca, ticari elektronik iletinin içeriği ve gönderiye ilişkin diğer kayıtlar gerektiğinde Bakanlığa sunulmak üzere kayıt altına alınarak saklanacaktır.”

Söz konusu izninizi geri almak ve size kampanya tanıtımları veya bilgilendirme amacıyla gönderilen iletilerin artık size gönderilmesini istemezseniz, dilediğiniz zaman info@onlineposet.com adresine e-posta gönderebilir ya da size gönderilen iletilerde yer alan çıkış linkine tıklayabilirsiniz.

NURTEN AMBALAJ, üyeliğe ilişkin kimlik ve şahıs bilgilerinizi, güvenliğiniz ve NURTEN AMBALAJ’nin yasalar karşısındaki yükümlülüğünü ifa etmesi sırasında (devlet ve kamu güvenliğinin tehdidi gibi durumlarda, kanuni sebeplerle Türkiye Cumhuriyeti’nin kurum ve kuruluşları ile) kullanabilir.

NURTEN AMBALAJ, kişisel bilgileri gizli tutmayı, gizliliğin sağlanması ve sürdürülmesi için gerekli tedbirleri almayı ve gerekli özeni göstermeyi taahhüt etmektedir. NURTEN AMBALAJ’nin gerekli bilgi güvenliği önlemlerini almasına karşın, web sitesine ve sisteme yapılan saldırılar sonucunda gizli bilgilerin zarar görmesi veya üçüncü kişilerin eline geçmesi durumunda, NURTEN AMBALAJ’nin herhangi bir sorumluluğu olmayacaktır.

NURTEN AMBALAJ, işbu ONLINEPOSET.COM Kullanım Koşulları’nda her zaman değişiklik yapabilir. Bu değişiklikler, değiştirilmiş yeni kullanım koşullarının www.ONLINEPOSET.COM.com sitesine konulmasıyla birlikte derhal geçerlilik kazanır. İşbu ONLINEPOSET.COM Kullanım Koşulları’ndaki ve Gizlilik Politikası’ndaki değişikliklerden haberdar olmak, siz üyelerin sorumluluğundadır.


Bilgilerin Sağlanması ve İspat Yükümlülüğü:

Sistemde kayıtlı üyelik bilgileri ve benzeri, işbu ONLINEPOSET.COM Kullanım Koşulları’nda belirlenen Gizlilik Politikası’na tâbi olacak şekilde, üyelik sona erdikten sonra da, üç (3) yıl boyunca saklanır. İşbu ONLINEPOSET.COM Kullanım Koşulları’nın ifasından doğacak her türlü uyuşmazlıkta, ONLINEPOSET.COM’da saklanan veriler ile ÜYE kayıtları bağlayıcı ve kesin delil teşkil eder.

 

Uygulanacak ve Yetkili Mahkeme ve İcra Daireleri:

İşbu ONLINEPOSET.COM Kullanım Koşulları, Türkiye Cumhuriyeti kanunlarına tabidir. ONLINEPOSET.COM Kullanım Koşulları’nın ifasından doğabilecek her türlü uyuşmazlığın çözümünde İstanbul Merkez (Çağlayan) Mahkeme ve İcra Müdürlükleri yetkilidir.

 

Yürürlük:

İşbu ONLINEPOSET.COM Kullanım Koşulları, ÜYE’nin, üyelikten itibaren süresiz olarak yürürlüğe girer.